شرکت مهندسی نانو آداک

طراحی و ساخت، تأمین مواد و تجهیزات

طراحی و ساخت، تأمین مواد و تجهیزات

به وب سایت شرکت مهندسی نانو آداک خوش آمدید
شرکت مهندسی نانو آداک

آدرس :
دفتر فروش: تهران، بلوار کشاورز، نیش خ 16 آذر، مجتمع فناوری الزهرا، واحد 504
تلفن تماس : 02188962035
(شنبه تا چهارشنبه، ساعات 9 الی 17:30)
کارخانه : شاهدشهر، شهرک لاله، انتهای خیابان صنعت 1، بحر کانال آب، پلاک 12
تلفکس: 02186052907
موبایل : 09360980330
سامانه ی پیام کوتاه : 02188962035
Email : Nanoadaktrading@gmail.com
اینستاگرام : nanoadak@

crisp

سیستم شبیه ساز فضایی تحت خلأ با هدف ایجاد محیطی استاندارد با قابلیت رسیدن به خلأ های بالا و همچنین قابلیت ایجاد دماهای پایین طراحی می گردد. شرکت مهندسی نانوآداک با توجه به کسب دانش و  تجربه ی طراحی و ساخت این سیستم ها، آمادگی قبول سفارشات مشتریان بر اساس نیاز آنها را دارا می باشد. سیستم شبیه ساز فضا مدل SPS01 با قابلیت دستیابی به خلأ تا 6-10 تور جهت کاربری های مختلف طراحی و ساخته شده است. این سامانه می تواند به عنوان اساس کار در زمینه ی آنالیزهای آزمایشگاهی، شبیه سازی فضا و ... مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات فنی سیستم :

محفظه ی خلأ بالا:

این سیستم با پورت های استاندارد بهمراه اتصالات که شامل محفظه ی خلأ بالا از جنس استینلس استیل 304 و درزگیرهای خلأ از نوع اورینگ سنترینگ و پورتهای استاندارد موردنیاز بوده و قابلیت دستیابی به خلأ نهایی تا 6- 10 تور را دارد. داخل محفظه متناسب با خلأ نهایی مورد عملیات های سطحی، حرارتی و پولیش کاری مجاز قرار گرفته است. سطح خارجی محفظه نیز تحت رنگ کاری از نوع اپوکسی مجاز قرار گرفته است.

سیستم پمپینگ خلأ بالا : 

این سیستم شامل مجموعه ای از یک پمپ دیفیوژن روغنی دهانه ی 100( ساخت شرکت نانوآداک)، پمپ مکانیکی دو مرحله ای روتاری روغنی، اتصالات و شیرهای موردنیاز می باشد. شیرهای مورد استفاده همگی مخصوص خلأ بالا و ساخت شرکت نانوآداک می باشند. این شیرها متشکل از دو عدد شیر الکتروپنوماتیکی زاویه ای خلأ دهانه ی DN40KF از جنس آلومینیوم (یک شیر بین پمپ روتاری و دیفیوژن و شیر دیگر بین پمپ روتاری و محفظه ی خلأ)، یک عدد شیر الکتروپنوماتیکی پروانه ای خلأ دهانه ی ISO K 100 از جنس استیل 304 (نصب شده بر روی پمپ دیفیوژن روغنی) و دو عدد شیر الکتروپنوماتیکی ونت (تخلیه) دهانه ی DN25KF از جنس آلومینیوم (یک شیر جهت تخلیه ی محفظه و شیر دیگر جهت تخلیه ی پمپ روتاری) می باشد.

سیستم کنترل پروسه (PLC) و رابط گرافیکی  (HMI) :

در این سیستم از رابط گرافیکی و سیستم کنترل پروسه ساخت شرکت فراروپایا استفاده گردیده است. رابط گرافیکی 7 اینچ بوده و شماتیک کلی دستگاه بهمراه کلیدهای کنترل لمسی و همچنین نمایش مقادیرگیج های پیرانی و پنینگ بر روی آن تعبیه شده است. اپراتور دستگاه به کمک صفحه نمایش لمسی، امکان کنترل کامل و اجرای عملیات خلأ را خواهد داشت.

 گیج های خلأ پیرانی و پنینگ:

این گیج ها شامل گیج پیرانی (رنج قرائت: از 100 تور تا 1.5E-3  تور) و گیج پنینگ از نوع کاتد سرد (رنج قرائت: از 3E-4 تور تا 1E-6 تور) می باشند. نمایشگر این گیج ها بر روی صفحه ی HMI  قابل مشاهده می باشد. دهانه ی اتصال این گیج ها از نوع ISOKF بوده و با استفاده از اورینگ سنترینگ و کلمپ به محفظه متصل می­گردند. همچنین یک عدد گیج عقربه ای خلأ (رنج قرائت نسبی: از صفر تا منفی یک بار) نیز جهت مشاهده ی چشمی عملیات خلأ توسط اپراتور درکنار گیج های مذکور تعبیه گردیده است.

 فیدتروهای ولتاژالکتریکی:

این سیستم دارای فیدتروهای الکتریکی نسوز خلأ با تعداد پین مورد نیاز می باشد.

سیستم برودتی/ گرمایشی: سیستم در رنج دمایی 40- تا70+ از یک کمپرسور تشکیل شده است به طوری که قدرت تفکیک پذیری دما در آن 0.1 درجه و دقت دما در کنترل دمای مثبت، منفی دو درجه می باشد.

شاسی و کاور مناسب: بدنه سیستم از جنس آهن و با پوشش رنگ مناسب می باشد.

.

.